SPRZĘT AGD, APARATY,PRALKI, KUCHENKI, KINA DOMOWE, NAGŁOŚNIENIE USŁUGI MONTAŻOWE, TELEWIZORY

Lista kategorii:
Ekrany Led

Opis kategorii:
W swojej działalności wykorzystują Państwo ekrany LED. Zajmują się Państwo wynajmem powierzchni reklamowej na monitorach LED. W waszej firmie można nabyć taki ekran. Zareklamuj swoją firmę w Internecie, w tej kategorii znajdą Państwo wizytówki firm zajmujących się digital signage.
Projektory

Opis kategorii:
Sprzedają Państwo projektory, rzutniki, projektory kina domowego. Wasza firma zajmuje się wynajmem lub naprawą tego typu urządzeń. Można nabyć u Was części zamienne tj. lampy. W tym miejscu przygotowaliśmy kategorie specjalnie dla wizytówek tego typu firm.
Drobny sprzęt AGD

Opis kategorii:
MIKSERY, FRYTKOWNICE, MASZYNY DO CHLEBA, OPIEKACZE, TOSTERY, SUSZARKI DO WŁOSÓW, MIKSERY, ROBOTY KUCHENNE, BLENDERY
Odkurzacze

Opis kategorii:
Jeśli w Państwa ofercie znajdują się odkurzacze i to zarówno te zwykłe workowe i bezrowkowe, jaki i odkurzacze centralne, odkurzacze automatyczne, czy systemy odkurzania. Jeśli handlują Państwo wszelkimi akcesoriami do nich tj. worki, filtry , czy różne szczotki to czekamy właśnie na Państwa ogłoszenie.
Lodówki

Opis kategorii:
LODÓWKI, CHŁODZIARKI, CHŁODZIARKO-ZAMRAŻARKI, ZAMRAŻARKI
Kuchenki

Opis kategorii:
W tej kategorii znajda Państwo ogłoszenia dotyczące firm sprzedających kuchenki gazowe, płyty indukcyjne, kuchenki mikrofalowe, płyty gazowe, piekarniki, piekarniki elektryczne ale również części do nich i akcesoria.
Pralki

Opis kategorii:
PRALKI, AUTOMATY, BECO, BOSH, LG , AMICA
Akcesoria FOTO

Opis kategorii:
Jeśli twoja firma zajmuje się sprzedażą akcesoriów fotograficznych takich jak: statywy, torby na aparat, karty sd , papier fotograficzny, lampy błyskowe, ramki cyfrowe itp. to najwyższy już czas abyś zareklamował się w naszym katalogu w ramach tej właśnie kategorii.
Sprzęt FOTO

Opis kategorii:
APARATY, OBIEKTYWY, SONY, MINOLTA, CANON, PANASONIC
Sprzęt RTV

Opis kategorii:
MP3, ODTWARZACZE, TELEWIZORY, RADIA, NAGŁOŚNIENIE
Sprzęt audio

Opis kategorii:
RADIA, WIEŻE, MULTIROOM, SONOS, PROJEKTORY DŹWIĘKU
Amplitunery

Opis kategorii:
Jeśli w ofercie Państwa firmy znajdują się ampitunery. Prowadzicie państwo doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu. Prowadzą Państwo serwis sprzętu nagłaśniającego, to właśnie w tej kategorii powinni umieścić Państwo wizytówkę Waszej firmy.
Kino domowe

Opis kategorii:
KINO DOMOWE, KINA DOMOWEGO, JVC, YAMAHA, QUADRAL, ONKYO, DENON, LG, SAMSUNG
Nagłośnienie

Opis kategorii:
KOLUMNY, WZMACNIACZE, TUBY, BASS, SUBWOFER, KOLUMNY GŁOŚNIKI, JBP, QUADRAL,
Telekomunikacja

Opis kategorii:
TELEFONY, PLAY, GSM, PLUS, T-MOBILE, DOŁADOWANIA, NUMERY TELEFONÓW
Telewizory LCD

Opis kategorii:
TELEWIZORY LCD, LG, SAMSUNG ,LG , SHARP, SONY,
Telewizory LED

Opis kategorii:
TELEWIZORY LED, LG, SAMSUNG ,LG , SHARP, SONY,
Telewizory 3D

Opis kategorii:
TELEWIZORY 3D, OKULARY 3D, FILMY 3D
Odtwarzacze MP3 MP4

Opis kategorii:
ODTWARZACZE MP3, MP4, IPOD, APPLE
Odtwarzacze DVD BD

Opis kategorii:
DVD, BD, BLUE RAY, ONKYO, SAMSUNG, YAMAHA, LG, DOBRE DVD, SKLEP BD
Telefony komórkowe

Opis kategorii:
TELEFONY, KOMÓRKI, HTC, HUWAEI, SAMSUNG, NOKIA, SONY, APPLE, IPHONE,
Akcesoria do telefonów

Opis kategorii:
Prowadzisz sprzedaż akcesoriów do telefonów komórkowych i stacjonarnych takich jak: obudowy, wyświetlacze, klawiatury, pokrowce, ładowarki do telefonów. Twoje ogłoszenie powinno znaleźć się właśnie w tej kategorii.
Studia fotograficzne

Opis kategorii:
Zajmujesz się przeprowadzaniem okolicznościowych sesji zdjęciowych, prowadzisz profesjonalne studio fotograficzne, robisz profesjonalne zdjęcia zamieść swoje ogłoszenie w tej kategorii, a na pewno znajdą je Ci, którzy potrzebują takich waśnie usług.
Serwis GSM

Opis kategorii:
W dzisiejszych czasach niemal każdy korzysta z telefony komórkowego. I jak każde urządzenia elektroniczne nieraz wymagają one naprawy. Jeśli prowadzą Państwo serwis GSM, zajmują się wymianą obudów, naprawa wyświetlaczy i chcecie zdobyć nowych klientów umieście tu swoje ogłoszenie.
Serwis AGD

Opis kategorii:
Wasza Firma zajmuje się naprawą sprzętu AGD w tym naprawą Prowadzisz autoryzowany serwis AGD. Chcielibyście dotrzeć do większej ilości klientów. Właśnie znaleźliście odpowiednie miejsce na swoją reklamę.
Fotograf

Opis kategorii:
FOTOGRAFIA ŚLUBNA, ZDJĘCIA, FOTOGRAF, FOTOGRAF ARTYSTYCZNY, ZDJĘCIA ARTYSTYCZNE, ZDJĘCIA ŚLUBNE
Filmowanie

Opis kategorii:
Zamieść tutaj swoją reklamę jeśli filmowanie to twoja pasja, ale i także sposób na biznes, Zajmujesz się video filmowaniem, filmowaniem imprez okolicznościowych tj. śluby, komunie czy chrzciny, sprzedajesz akcesoria potrzebne do video filmowania.
Montaż nagłośnienia

Opis kategorii:
GŁOŚNIKI, KOLUMNY, STEREO, MONTAŻ NAGŁOŚNIENIA, INSTALACJA SYSTEMÓW AUDIO
Usługi montażowe

Opis kategorii:
MONTAŻ SYSTEMÓW AUDIO, MONTAŻ NAGŁOŚNIENIA, MONTAŻ TELEWIZORÓW, WIESZAK TV, UCHWYTY TV
Usługi elektryczne

Opis kategorii:
SERWIS SPRZĘTU, NAPRAWA LCD, NAPRAWA TELEWIZORÓW, SERWIS HI-FI
Usługi instalacyjne

Opis kategorii:
MONTAŻ SPRZĘTU AUDIO, MONTAŻ TELEWIZORÓW, INSTALACJA KINA, INSTALACJA HI-FI
Instalacje audio

Opis kategorii:
INSTALACJE AUDIO, KABLE AUDIO SPRZĘT HI-FI, MONTAŻ KINA DOMOWEGO, KINO DOMOWE

Top 10 firm:

Przedsiębiorstwo Harasimowicz świadczy usługi w gminie Bydgoszcz oraz w obszarze całego województwa....STOLMAR okna Toruń. To firma oferująca okna w mieście Toruń. W naszej siedzibie oferujemy najwyższe...Biuro rachunkowe Poltax prowadzi działalność jako biuro rachunkowe w Toruniu, z siedzibą przy...Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w zakupie, sprzedaży lub wynajmie mieszkań, do...Kiedy czujesz ból zęba i mieszkasz w Toruniu. Znajdź stomatologa poprzez medyczny katalog str...Kancelaria prawna Supremus zapewnia stałe oraz kompleksowe wsparcie prawne przedsiębiorców jak i s...Każdy kto zechce kupić mieszkanie, powinien udać się do biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościam...Można mieć wrażenie, że sprzedać lub kupić nieruchomość,dom czy mieszkanie w mieście Toruń jest bard...Jesma zajmuje się projektowaniem , wykonawstwem , a także dostarczaniem wag i kompletnych syst...Dla klientów, którzy poszukują ekstrawagancji i klimatu wyjątkowości oraz chcą wyróżnienia bo po pro...