Zapraszamy do reklamy firmy z branży przemysłu lekkiego i ciężkiego. Tu umieszczamy wizytówki firm produkujących wszelkiego rodzaju maszyny, urządzenia elektryczne, mechaniczne. Systemy automatyki i pomiarów oraz firmy świadczące usługi dla przemysłu.

Lista kategorii:
Urządzenia elektryczne

Opis kategorii:
Jeśli jesteś wytwórcą, importerem lub sprzedawcą urządzeń elektrycznych to jest to idealne miejsce na twoją reklamę. Oczekujemy tutaj ogłoszeń firm zajmujących się urządzeniami oraz instalacjami teletechnicznymi i elektronicznymi, przyrządami i obwodami pomiarowymi, sygnalizacjami, urządzeniami sterowania i monitorowania itp
Urządzenia pomiarowe

Opis kategorii:
Jeśli w Twojej ofercie znajdują się urządzenia pomiarowe do pomiarów fizycznych i chemicznych, aparatura pomiarowa, mierniki, testery, systemy pomiaru lub zajmujesz się usługami w tej dziedzinie to jest to właściwe miejsce dla twojej reklamy.
Automatyka przemysłowa

Opis kategorii:
Jeśli handlujesz urządzeniami automatyki przemysłowej jest to właściwe miejsce na twoje ogłoszenie. Znajda tutaj państwo firmy zajmujące się między innymi techniką wentylacji, technologią uzdatniania wody czy urządzeniami zajmującymi się podnoszeniem wydajności wykorzystywania energii elektrycznej w przemyśle
Usługi projektowe, instalacyjne i serwisowe

Opis kategorii:
Prowadzisz pracownie projektową, wykonujesz usługi instalacyjne i serwisowe, tworzysz lub projektujesz instalacje przemysłowe lub techniczne. Chcesz dotrzeć do nowych klientów - zamieść swoje ogłoszenie w tej kategorii to właściwe dla niego miejsce.
Producenci

Opis kategorii:
Jest to miejsce dedykowane specjalnie dla producentów wszystkich gałęzi przemysłu zarówno ciężkiego jak i lekkiego i ich produktów. Mogą tutaj Państwo promować swoje produkty na terenie całej Polski docierając do nowych odbiorców Państwa wyrobów.